Ziedotājiem

Katrs bērns ir pelnījis dzīvot ģimenē visu laiku, ne tikai tajās dienās, kad ir vesels, laimīgs un bezrūpīgs. Katrs bērns, arī slims, ir pelnījis vakaros saņemt māmiņas buču un klausīties tēta šūpuļdziesmās, nevis slimnīcas aparatūras skaņās.

Tuvinieku atbalsts un iespēja būt mājās vairāk nekā 200 neizārstējami slimiem bērniņiem ir spēka un stiprinājuma avots smagās slimības laikā. Tomēr šiem bērniem bieži ir nepieciešama ne vien tuvo cilvēku mīlestība, bet arī medicīniska aparatūra, speciāls uzturs, kompetentas profesionāļu komandas atbalsts – drošības sajūta, ka smagākajās dienās būs, kas palīdz.

arrow

Cita summa EUR

arrow

Izvēlies vai ievadi citu summu, kuru vēlies ziedot

Biedrībai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod tiesības ziedotājiem piemērot noteiktās nodokļa atlaides saskaņā ar likumu „Par uzņēmuma ienākuma nodokli” un „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” normām.

Informācija nodokļu atlaižu saņemšanai

Ja vēlaties saņemt nodokļa atlaides, lūdzu, norādiet vārdu, uzvārdu, personas kodu vai uzņēmuma nosaukumu un reģistrācijas numuru.

Vārds, uzvārds vai uzņēmuma nosaukums:

Personas kods vai uzņēmuma reģistrācijas numurs:

Ziedojuma mērķis

Tiek risinātas tehniskas problēmas un tehnisku iemeslu dēļ ziedojumus var veikt tikai manuāli uz bankas kontu. Banka: AS "Swedbank"; Konta numurs: LV89HABA0551031987269. Paldies par sapratni!