Pievienojies Paliatīvās aprūpes Žurnālklubiņam!

Ja tevi interesē paliatīvā aprūpe, mīļi aicinām tiešsaistē pievienoties ikmēneša Paliatīvās aprūpes ikmēneša Žurnālklubiņam, ko rīko Liepājas Reģionālā slimnīca sadarbībā ar biedrību Dižvanagi un Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrību ar PACED informatīvo atbalstu.  Nākamā nodarbība latviešu valodā Zoom platformā notiks trešdien, 7. martā, no 11.30 līdz 12.30, angliski – ceturtdien, 8. martā, no 14.00 līdz 15.00.

Ikdienas darbos mums, paliatīvās aprūpes profesionāļiem, neatliek daudz laika sekot publikācijām nozares zinātniskajā literatūrā, jo daudzi strādā uz izdegšanas robežas. Viens no veidiem, kā to pārvarēt, ir turpināt attīstību ciešā sasaistē ar pārējiem kolēģiem un nozares entuziastiem.

Zinātnes valoda ir pietiekami sarežģīta un dažreiz traucē ieraudzīt kāda interesanta pētījuma nozīmi un pielietošanas iespējas. Tomēr, apvienojot spēkus, mēs varam dalīties ar vērtīgu zinātnisku informāciju un augt kopā. Tādēļ katra mēneša pirmajā trešdienā (saziņas valoda – latviešu) un ceturtdienā (saziņa angliski) aicinām uz stundu garu tikšanos tiešsaistē, lai apspriestu divas interesantas un noderīgas publikācijas par paliatīvās aprūpes jautājumiem. 

Tev ir iespēja piedalīties kā klausītājam vai kā satura veidotājam, piedāvājot prezentāciju par publikāciju, kas ieinteresējusi pašu un šķiet tā vērta, lai dalītos arī ar citiem. Klubiņa dalībnieku lokā gaidām paliatīvās aprūpes profesionāļus – ārstus, ārstu palīgus, medmāsas, sociālos darbiniekus, kapelānus, fizioterapeitus, uztura speciālistus, pakalpojuma organizatorus, kā arī studentus un rezidentus, kam interesē paliatīvā aprūpe.

Mācību gada beigās plānots izsniegt arī sertifikātus par dalību un/vai prezentācijām Žurnālklubiņa tikšanās reizēs.

Tuvākajās, marta nodarbībās, ko vadīs Liepājas Reģionālās slimnīcas pediatre un paliatīvās aprūpes ārste Jūlija Cīrule-Galuza, analizēsim divus rakstus:

*Izpratne par miršanas procesu bērnu paliatīvajā aprūpē;

*Garīgo tēmu iekļaušana paliatīvās aprūpes māsu izglītības kursā un tā ietekme.

Lai pievienotos nodarbībai un saņemtu Zoom saiti, lūdzu, reģistrējies ŠEIT!

Please sign up for Magazine Reading Club and get the Zoom link HERE!